Rrebelohet qytetari, godet xhamin e komisariatit me grushta por plagoset

14/09/1618:58

Shperndaje:


screenshot_5Rrebelohet qytetari, godet xhamin e komisariatit me grushta por plagoset. Sarande, nje shtetas qe dyshohet te jete nen efektin e lendeve narkotike thyen xhamin e zyres se informacionit ne Komisariatin e Sarandes. Manol Vito, 36-vjec, banues ne fshatin Zminec ka shkuar ne hyrje te Komisariatit dhe ka goditur me grusht xhamin e zyres se informacionit ku ndodhej oficeri i rojes. Si pasoje eshte plagosur e ka humbur ndjenjat. Ne vendngjarje ka shkuar autoambulanca qe e ka transportuar drejt urgjences per mjekim

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.