Policia kontroll banesës, arrestohet pasi i gjendet kanabis

13/09/1912:22

Shperndaje:


Sarandë

Policia ka arrestuar në flagrancë një shtetas 34 vjeç, banues në Ksamil, Sarandë.

Policia e Sarandës ka bërë kapjen dhe arrestimin e tij pasi nga kontrolli i ushtruar në banesën e tij në Ksamil, shërbimet i gjetën dhe sekuestruan një sasi (e papërcaktuar nga policia) lënde narkotike të dyshuar të llojit kanabis sativa.

Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të tij për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.