Policia këmba-këmbës në ndjekje të hajdutit të koshereve me bletë

16/03/1712:53

Shperndaje:


Policia e Sarandës pas gati 20 ditësh ka arritur të identifikojë autorin e dyshuar të vjedhjes së koshereve me bletë.
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Livadhja, ku sipas hetimeve të policisë, autor i vjedhjes është një 45-vjeçar banues në Mirditë.
Për ngjarjen u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethi Gjyqësor Sarandë dhe punohet për kapjen e autorit.
45-vjeçari nga Mirdita do të përballet me nenin 134 të Kodit Penal për vjedhje.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.