Policia kap në rrugica 2 të rinj me cigare hashash në xhepa, arrestohen

05/09/2012:46

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë njofton se Policia ka arrestuar në flagrancë 2 shtetas F24 vjeç dhe 21 vjeç, me banim në Ksamil.
Arrestimi i tyre është bërë pasi sipas policisë, 2 të rinjtë u kapën në flagrancë në një nga rrugicat e Ksamilit, ku pas kontrollit personal këtyre shtetasve iu gjetën disa doza lëndë narkotike të dyshuara si kanabis sativa.

Policia njofton gjithashtu se materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.