Policia e Sarandës arreston 2 persona dhe 2 i shpall në kërkim për 17 kg kanabis

12/04/1714:53

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.