Partia Socialiste prezanton sekretariatin, emrat e 13 koordinatorëve

06/11/2212:30

Shperndaje:

Partia Socialiste Delvinë ka prezantuar emrat e 13 koordinatorëve që do të përbëjnë edhe sekretariatin e Degës së Partisë Socialiste në Delvinë.

Prezantimi është përgjatë një takimi të zhvilluar ditën e djeshme ku prezentë ishin edhe koordinatori i Qarkut Vlorë Blendi Klosi dhe deputetja Anila Denaj.

EMRAT E 13 KOORDINATORËVE:

Sekretar Organizativ Fisnik Kohila
Sekretar Ekzekutiv Dilaver Pipiko
Koordinator Elektoral Mardi Beqiraj
Koordinator për Burimet Njerëzore Brunilda Meleqi
Koordinator për Gruan Laureta Alinani
Koordinator për Çështjet Zgjedhore Adela Tozo
Koordinator Digjital Ilda Boçi
Koordinator për Universitetet Medi Raça
Koordinator për Shoqërinë Civile Sherif Bello
Koordinator për Emigracionin Filip Xuxi
Koordinator për Rininë Eriko Haxhiaj
Koordinator për Pensionistët dhe Veteranët Vladimir Beqiraj dhe Fatbardha Ballaci


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.