OKAZION : Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës, Çmimi 35.000 euroShitet apartament me 2 dhoma gjumi, kuzhinë, koridor, aneks, banjë dhe verandë, në total 80 m2
Apartamenti ndodhet në qendër të Sarandës.
Cmimi 35.000 Euro
Kontakt 069 530 7154