OKAZION: Shitet 5.000 m2 ambjent biznesi dhe banimi, cmimi 220 mije euro

25/01/2015:27


Shitet prone 5.000 meter katrore ne zonen industriale ne Vrion, prane godines se Kontrollit Teknik te automjeteve.
Prona perfshin godina biznesi dhe banimi me siperfaqe 1100 m2
Me dokumentacion te rregullt dhe Hipoteke
CMIMI 220.000 EURO
Te interesuarit te kontaktojne ne +355 69 544 9977


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 ‱ Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i pĂ«rmbajtjes sĂ« kĂ«saj faqeje.