Home Apartamente ne Sarande OKAZION: Apartament 1+1 ne Sarande, 33.000 Euro

OKAZION: Apartament 1+1 ne Sarande, 33.000 Euro

SHARE

Apartamenti ndodhet në lagjen Kodër, 90 metër nga deti.
Apartamenti është i përbërë nga një dhomë gjumi ,sallon dhe kuzhinë , banjë dhe dy ballkone.
Sipërfaqja totale:50 m2. Kati i tretë
I mobiluar ,me kondicionerë ,me dokumentacion të rregullt dhe hipotekë.
Cmimi 33.000 euro
Tel +355 695307154 (Whatsapp & Viber)

Loading...