perla hotel sarandaOfertë punësimi në Perla Hotel Saranda.
Perla Hotel Saranda kerkon te punesoje staf per periudhen maj-tetor 2017 .
Kerkohet recepsioniste, kuzhunier/e, Kamarier/e, banakiere, pastruese.
Paga e kenaqshme dhe me sigurimet shoqerore.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 069 331 0438.
Adresa: Rruga Turizem-Kanali i Cukes, km 3-të, ngjitur me Disko Mango ne vijen e pare te detit.
Perla Hotel Saranda 

loading...
loading...

 

Postoni komentin tuaj për shkrimin
Loading...