Nuk iu dhimbset jeta/ Policia dhe ushtria ndërhyjnë për të larguar nga parqet të moshuarit

16/03/2010:04

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.