Njoftim punësimi në Restorant në Bulevardin e Sarandës. Ofrohet akomodim dhe ushqimi

09/02/2411:47

Shperndaje:

Restorant në Bulevardin e Sarandës ka hapur pozicione të reja pune për sezonin Prill- Tetor 2024 (disa pozicione punësim gjithëvjetor)

Chef kuzhine
Mirëmbajtës i përgjithshëm
Furnitor
Zgarist me eksperiencë
Tiganist me eksperiencë
Kuzhinier tradicionale
Shofer kategoria D
Sallatjer/e
Ndihmës/e kuzhine
Shitës/e në banak ushqimor
Picier me eksperiencë
Kamarier/e paradite dhe pasdite
Banakier/e (nxjerrës pijesh)
Pjatalarëse dhe Sanitare
Host/es me anglisht perfekt
Nd. Kamarier

Ofrohet akomodimi dhe ushqimi.
Kontakt: 0692665358


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.