Një telefonatë anonime alarmon policinë e Sarandës

 

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se mbrëmë rreth orës 22:55, ka ardhur një telefonatë se në lagjen nr.2, një shtetas ka qëlluar një herë me armë zjarri në ajër dhe është larguar.

Policia njofton se po punohet për vërtetësinë e telefonatës, sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.