Ngjarje e rëndë gjatë natës, i djegin 2 automjetet në oborrin e shtëpisë

30/04/207:21

Shperndaje:


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Çorraj, në zonën e Bregdetit.
Dy automjeteve në pronësi të një shtetasi u është flaka, duke u djegur plotësisht.

Njoftimi i Policisë

Gjatë natës, në fshatin Çorraj, Himarë, kanë marrë flakë dy automjete të tipit Mercedes Benz-ML270 dhe Mercedes Benz furgon, në pronësi të shtetasit A.H të cilat ishin të parkuara përpara banesës së tij.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të zjarrit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.