Në timon të dehur/ Arrestohen 2 drejtues mjetesh, 1 në Sarandë dhe 1 në Konispol

30/10/2012:21

Shperndaje:


Arrestohen në flagrancë dy drejtues mjetesh.
Komisariati i Policisë Sarandë njofton se janë arrestuar në flagrancë:
1- Një 43 vjeçar, banues në Sarandë, pasi është konstatuar duke drejtuar mjetin e markës “Daimler Chrysler” në gjendje të dehur.
2- Një 39 vjeçar, banues në Konispol, pasi është konstatuar duke drejtuar mjetin e markës “Mercedes Benz” në gjendje të dehur.

Materialet kaluan Prokurorisë, për veprime te mëtejshme, për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.