Në kërkim prej 100 ditësh, kapet i riu sarandiot

20/05/1914:10

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë njofton se në vijim të punës hetimore për kapjen e personave në kërkim, Policia e Sarandës ka bërë kapjen dhe ndalimin e nje shtetasi 33 vjeç, banues në Sarandë.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Sarandë ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprat penale “Kanosja”, “Prishja e qetësisë publike”, “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe municionit”.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.