Ndërtimet pa Leje/ Policia dhe IKMT aksion, shoqërohen 7 persona në Komisariatin e Policisë Sarandë

12/05/2019:28

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.