Motoçikleta e drejtuar nga shtetasi V.K aksidenton autobusin, 2 të plagosur

14/09/1619:23

Shperndaje:


aksident-me-motorMotoçikleta e drejtuar nga shtetasi V.K aksidenton autobusin, 2 të plagosur. Policia e Sarandës njofton se janë referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për shtetasin V.K, vjeç 41, banues në Vlorë, pasi dyshohet se rreth orës 13:00, në rrugën Krane–Dërmish, duke drejtuar me leje drejtimi motorin tip ‘’Baodian’’, është përplasur me autobusin tip “Benz”, me drejtues shtetasin D.T, vjeç 58, banues në fshatin Navaricë, për pasojë janë aksidentuar drejtuesi dhe pasagjeri P.K, vjeç 43, banues në fshatin Rahull, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.