Konflikti për plazhet në Ksamil/ Policia arreston 1 person, 3 shpallen në kërkim

06/05/209:33

Shperndaje:


Në lidhje me konfliktin e mbrëmshëm në Ksamil, Policia e Sarandës njofton se ka arrestuar në flagrancë shtetasin D. Z., 34 vjeç dhe ka shpallur në kërkim tre të tjerë, E. C., K. Z. dhe A. R.

Sipas njoftimit të Policisë, mbrëmjen e djeshme, këta shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë plagosur me sende të forta dhe mjet prerës për motive pronësie, shtetasit P .L., I. L. dhe F. P., të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.