Home Njoftime Kerkohet personel per restorant ne nje plazh ne Sarande

Kerkohet personel per restorant ne nje plazh ne Sarande

SHARE

Kerkohet staf per restorant plazh ne Sarande:
KuzhinIer me eksperience
picier me eksperience dhe sanitare
Te interesuarit te kontaktojne ne nr tel 0699699136

Loading...

 

loading...
loading...