Jepet me qera nje hotel familjar, i cili perbehet nga 8 dhoma te mobiluara ne menyre cilesore, me te gjitha kushtet e nevojshme, bar i sapo ndertuar gati per pune dhe restorant funksional si edhe parkim te bollshem per mjetet e klienteve te hotelit, te barit dhe restorantit.
Hoteli qe ka pamjen nga deti dhe ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar nga turistet vendas dhe te huaj, tek zona e portit detar Sarande.
Cmimi 27.000 euro
Per informacione të mëtejshme, të interesuarit të kontaktojnë në 0699699136

 

Loading...