SHARE

Jepet me Qera nje super disko me emër në qytetin e Sarandës.
‘Diskoteka ndhotet vetem disa hapa nga deti dhe disponon 500 m2 ambjent te brendshem, dy bare, eshte dy kate patar, 4 tualeta femrash, 4 tualeta meshkujsh, pistë, ambjente per cdo lloj party, koncerti etj.
Diskoteka ka parkim per 50 makina, ka pushin ku mund te behet dhe bar per pasditeve , ndodhet ne zonen me te kerkuara te qytetit dhe eshte e kompletuar gati per pune
Cmimi 30.000 euro/vit
te interesuarit te kontaktojnë në 0699699136

loading...
loading...

 

Loading...