SHARE

Jepen me qera 2 biznese në Sarande. 
 1 – Jepet me Qera nje super disko me emër në qytetin e Sarandës.
‘Diskoteka ndhotet vetem disa hapa nga deti dhe disponon 500 m2 ambjent te brendshem, dy bare, eshte dy kate patar, 4 tualeta femrash, 4 tualeta meshkujsh, pistë, ambjente per cdo lloj party, koncerti etj.
Diskoteka ka parkim per 50 makina, ka pushin ku mund te behet dhe bar per pasditeve , ndodhet ne zonen me te kerkuara te qytetit dhe eshte e kompletuar gati per pune
Cmimi 30.000 euro/vit

Per informacione të mëtejshme, të interesuarit të kontaktojnë në 0699699136
 2 – Jepet me qera nje hotel familjar, i cili perbehet nga 8 dhoma te mobiluara ne menyre cilesore, me te gjitha kushtet e nevojshme, bar i sapo ndertuar gati per pune dhe restorant funksional si edhe parkim te bollshem per mjetet e klienteve te hotelit, te barit dhe restorantit.
Hoteli qe ka pamjen nga deti dhe ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar nga turistet vendas dhe te huaj, tek zona e portit detar Sarande.
Cmimi 27.000 euro
Per informacione të mëtejshme, të interesuarit të kontaktojnë në 0699699136

loading...
loading...

 

Loading...