Informacione nga Komisariati i Policisë Sarandë

18/02/1717:53

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë
Më datë 17.02.2017, gjatë natës, në fshatin Finiq, kanë vjedhur produkte ushqimore, pije alkoolike dhe 1 televizor, në banesën e një shtetasi vjeç 83. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Më datë 17.02.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë dhe punohet për kapjen e një shtetasi vjeç 37, banues në Sarandë, pasi dyshohet se ka penguar ekzekutimin e vendimit të Gjykatës Rrethit Gjyqësor Sarandë, për dorëzimin e fëmijës, ish bashkëshortes, si dhe e ka shqetësuar nëpërmjet telefonit.
Më datë 17.02.2017, u arrestua në flagrancë një shtetas vjeç 43, banues në Sarandë, pasi, në banesë ka shqetësuar babain e tij 81-vjeçar, i cili është me Urdhër mbrojtje nga Gjykata.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.