I vódhën anglezit paratë dhe sende të tjera, njëri nga hájdutët arrėstohet nga pólícia

07/07/208:51

Shperndaje:


Policia njofton se është arrestuar një shtetas 37 vjeç, banues në Tiranë.
Ky shtetas u kap në Parkun e Llogorasë, në vendin e quajtur “Sheshi i parashutave”, pasi në bashkëpunim me një shtetas tjetër, dyshohet se i kanë vjedhur një shtetasi anglez një shumë parash prej 20.000 lekë dhe disa sende personale.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e shtetasit tjetër bashkëpunëtor.
Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.