I humbur prej 4 muajsh, mendohet se jeton në Sarandë

17/11/2016:06

Shperndaje:


Personi në foto quhet Xhevdet Kukeli, 67 vjec, me origjinë nga Dibra dhe mendohet se jeton në Sarandë.
5 ditë më parë është parë në Gjirokastër në gjendje të rëndë shëndetësore, i paushqyer dhe i pamundur fizikisht, por mendohet se ka ardhur përsëri në Sarandë.
Familjarët e Xhevdet Kukeli luten ndaj kujdo që ka informacion, të kontaktojë me familjarët në telefon në +355 68 883 6615, të kontaktojë me mesazh në Saranda Web ose të lënë koment.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.