Hidhet nga kati i dytë i maternitetit nëna bashkë me fëmijën e porsalindur në Sarandë

02/07/2222:35

Shperndaje:

Hidhet nga kati i dytë i maternitetit nëna bashkë me fëmijën e porsalindur në Sarandë.


Fatmirësisht të 2 në gjendje të mirë jashtë rrezikut.

Sot, rreth orës 22:00 , dyshohet në kushte depresioni është vetëhedhur nga kati i dytë i maternitetit, Sarandë, shtetasja Mandolina Jashari 35 vjeçe, së bashku me fëmijën e saj të porsalindur.

Si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, momentalisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.