Goditet në errësirë një person me mjete të forta.
Një person është dhunuar me mjete të forta gjatë orëve të natës së mbrëmjes së djeshme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Sarandës në orën 03:30
Mësohet se një 30 vjecar është goditur me mjete të forta nga një person, që deri tani mbetet i paidentifikuar.
Policia thotë se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe se materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë. 

Loading...

 

loading...
loading...