Goditet në errësirë një person me mjete të forta

26/08/1718:34

Shperndaje:


Goditet në errësirë një person me mjete të forta.
Një person është dhunuar me mjete të forta gjatë orëve të natës së mbrëmjes së djeshme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Sarandës në orën 03:30
Mësohet se një 30 vjecar është goditur me mjete të forta nga një person, që deri tani mbetet i paidentifikuar.
Policia thotë se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe se materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.