Fieraku i dehur bën sherr në Sarandë, plagoset me thikë

26/05/2011:17

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë njofton se në lagjen nr.1 Sarandë, një shtetas 43 vjeç, banues në Fier, duke qenë nën efektin e pijeve alkoolike është konfliktuar me dy persona ende të paidentifikueshëm, ku si pasojë njëri nga shtetasit e ka goditur me mjet prerës.

43 vjeçari është transportuar për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes si dhe për sqarimin e rrethanave.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.