Familja alarmohet nga mungesa në shtëpi prej disa orësh e 18-vjeçares

12/07/1613:06

Shperndaje:


piqerasFamilja alarmohet nga mungesa në shtëpi prej disa orësh e 18-vjeçares. Një 18-vjeçare, e cila ishte larguar nga banesa për disa orë, është shpallur e zhdukur prej familjarëve të saj. Policia e Sarandës, për të cilën ishte rasti i tretë i denoncimit për zhdukje të vajzave të reja, është alarmuar duke zhvilluar kontrolle në hotele dhe lokale të qytetit. Policia arriti ta gjente vajzën 18-vjeçare, e cila deklaroi se ishte larguar me dëshirën e saj nga shtëpia.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.