EXPERT Igumenice

EXPERT Igoumenitsa
Tregu më i madh për elektro-shtëpiake dhe elektronike në Igumenicë
Adresa: 49 Martiron, Igoumenítsa, Greece. Pranë KTEL Thesprotias.
Tel +30 2665 022009
Për blerjet që kanë destinacion Shqipërinë, klientët përfitojnë zbritjen e TVSH prej 24%

 

Hisense Noble CA25YR01G/CA25YR01W
A/C 9000BTU me 10 VJET GARANCI
VETËM 289€

FRIGORIFER NGRIRËS 149€

SAMSUNG WW80J3473 KW/EG LAVATRIÇE
8KG-1400 RROTULLIME me 5 VJET GARANCI
Nga 459€ TANI 369€

CANDY GGVSH9A2TCE-84 THARËSE 9 KG
Nga 449€ TANI 359€

LIEBHERR FRIGORIFER
ΥxΠxΒ: 186.1cm x 60cm x 65.7cm
VETËM 539€

VESTEL KS140 ΜΟΝΟΠΟΡΤΟ FRIFORIFER
55cm Gjerësi
Nga 189€ TANI 139€