Droni i Policisë zbulon 3 ndërtime të tjera ta paligjshme në Ksamil dhe Sarandë – VIDEO

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se nga kontrollet dhe verifikimet e pandërprera, në vijim të operacionit policor të koduar “Coastline”, konstatohen dhe goditen 3 raste të tjera të ndërtimeve të paligjshme. Si rezultat i kontrolleve dhe i verifikimeve në terren, në vijim të operacionit “Coastline”, me qëllim parandalimin, konstatimin dhe goditjen e paligjshmërive në fushën … Vazhdoni me leximin e Droni i Policisë zbulon 3 ndërtime të tjera ta paligjshme në Ksamil dhe Sarandë – VIDEO