Dhunon bashkëshorten, tenton të dhunojë dhe policët, përfundon në pranga

22/07/169:52

Shperndaje:


13094258_563827233788933_3605999495713828615_n Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 45-vjeçar me origjinë nga Fushë Kruja, pasi sipas policisë, dyshohet se në lagjen nr. 1 ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes 40-vjeçare. Në momentin që policia ka marrë denoncim për ngjarjen dhe ka shkuar në vendngjarje, 45-vjeçari ka kundërshtuar punonjësit e policisë. Kaq ka mjaftuar që pocia ti hedhi prangat dhe përveç dhunës ndaj bashkëshortes, ti shtojë edhe akuzën e kundërshtimit të punonjësit të policisë për shkak të detyrës.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.