Dhunoi nënën e tij, vihet në pranga nga policia

12/10/2011:38

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë njofton arrestimin e një shtetasi banues në Sarandë, i cili akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.
NJOFTIMI i Policisë:

Dhunoi nënën e tij, vihet në pranga shtetasi në kërkim, vetëm disa orë pas shpalljes.
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë, në vijim të punës për lokalizimin dhe kapjen e personave të shpallur në kërkim, kanë ndalur shtetasin:

F.M., 57 vjeç, banues në Sarandë.

Ndalimi i tij u bë pasi në datën 11.10.2020, ka ushtruar dhunë fizike si dhe ka thyer urdhrin e mbrojtjes, ndaj nënës se tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e Gjykatës”.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.