Dhoma me qera ne Sarande . Jepet me qera per pushime ne Sarande nje apartament 1+1 me kushte moderne dhe panorame mahnitese nga deti. Apartamenti ndodhet ne rrugen Turizem – Kanali i Cukes.
Ajer i kondicionuar
Cel: 0695307154
Facebook: Apartamente ne Sarande
Jeni per te mirepritur per pushime te paharruara
dhoma me qera sarande 2 dhoma me qera sarande 3 dhoma me qera

Spread the love
Loading...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianMacedonianPolishRussianSwedish