Ç’ja pa syri ja mori dora, policia shoqëron autorin e vjedhjes së tapetit

06/04/196:30

Shperndaje:


Policia ka shoqëruar pasditen e djeshme autorin e vjedhjes se 2 tapetave, të cilat ishin në hyrjen e një biznesi në Sarandë.
Ngjarja kishte ndodhur 3 netë më parë dhe ishte filmuar nga kamerat e biznesit.
Pronari i boznesit duke parë se cfarë kishte ndodhur vendosi ta shpërndante videon në rrjetet sociale, jo për dëmin e shkaktuar por për veprimin e kryer.

Megjithese pritet qe personi te ndiqet ne gjendje te lire, vjedhja e kryer do t’i shkaktojë jo pak telashe neper dyer e prokurorise dhe gjykates se Sarandes,


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.