Fillimi Traget

Traget

Linja e trageteve ne Sarande – Korfuz, Oraret e trageteve Sarande – Korfuz, Bileta traget Sarande – Korfuz, Finikas lines traget Sarande – Korfuz – Sarande.

Per info dhe rezervime vizito www.finikas-lines.com

127,161FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
overcast clouds
19.5 ° C
21.1 °
18.3 °
93 %
1.2kmh
95 %
Sun
26 °
Mon
25 °
Tue
26 °
Wed
26 °
Thu
26 °