Monday, May 10, 2021

Traget

Linja e trageteve ne Sarande – Korfuz, Oraret e trageteve Sarande – Korfuz, Bileta traget Sarande – Korfuz, Finikas lines traget Sarande – Korfuz – Sarande.

Per info dhe rezervime vizito www.finikas-lines.com

Sarandë
clear sky
20.8 ° C
24 °
17.8 °
69 %
3.6kmh
0 %
Mon
21 °
Tue
21 °
Wed
20 °
Thu
19 °
Fri
20 °