Fillimi Taksi ne Sarande

Taksi ne Sarande

Taksi në Sarande, Shërbim 24 orë
Taksi ne Sarande mund te gjenden prane stacionit te autobusave ne qender te Sarandes.
Gjithashtu taksi ne Sarande mund te gjenden edhe ne fund te shetitores perpara Vila Duraku dhe Hotel Butrinti
Momentalisht nuk kemi asnje kontakt per taksi ne Sarande 

123,735FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
22.3 ° C
23.3 °
20.6 °
78 %
1.5kmh
0 %
Fri
27 °
Sat
28 °
Sun
29 °
Mon
29 °
Tue
26 °
x