Markete

Home Markete

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Zhduket nje person ne Sarande, apel ndihme

Zhduket nje person ne Sarande, apel ndihme. Familjaret njoftojne zhdukjen e Lavdie Manthjo vjec 67 Ajo ka dale nga banesa e veshur me nje fustan te...

Kane humbur celsat e nje motori ne lagjen nr 1, kush i gjen te...

Lili i Drites njofton se sot i kane humbur celsat e motorrit. Celsat mund te jene humbur ne lagjen nr 1. Kushdo qe mund t`i...

Gjenden disa celsa ne Bulevard, kerkohet personi

Nje tjeter njoftim per gjetjen e disa celsave vjen ne Saranda Web. Celsat qe shikoni jane gjetur ne date 9 qershor ne Bulevard. Kushdo qe ka...

Ofertë punësimi: Kërkohet marangoz dhe ndihmës marangoz për mobilieri

Mobilieri ne Metoq ne vijim te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje marangoz dhe ndihmes marangoz. - Pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. -...

Njoftim punesimi ne Hotel Porto Eda

Njoftim punesimi Hotel Porto Eda Sarande kerkon te punesoje: Recepsionist/e Sanitare Te interesuarit te paraqiten te Hotel Porto Eda cdo dite 8:00-14:00.