Hotele

Home Hotele
Informacione per hotelet ne Sarande. saranda albania hotels, hotel sarande, hotel saranda, saranda room, saranda Web, Informacione per hotelet dhe banesat me qera ne Sarande

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Njoftim punesimi ne Double A Beach Bar

Double A Beach Bar në Kanalin e Cukës kërkon të punësojë kamariere Të interesuarat të kontaktojnë në 069 52 56 833 , instagram.com/doublea_coffee ose të...

Njoftim punesimi ne Hotel Porto Eda

Njoftim punesimi Hotel Porto Eda Sarande kerkon te punesoje: Recepsionist/e Sanitare Te interesuarit te paraqiten te Hotel Porto Eda cdo dite 8:00-14:00.  

Shitet 1000 m2 truall në Vrion (rruga Sarandë-Gjirokastër)

Shitet 1000 m2 tokë truall për ndërtim në Vrion. Trualli është në dimesionet 40m x 25 m, nga të dy krahët me lidhje me rrugën...

Sarandë: Shitet Volkswagen Sharan 2006

Sarandë: Shitet Volkswagen Sharan 2006 Kontakt 0693473920  

Gjenden disa celsa ne Bulevard, kerkohet personi

Nje tjeter njoftim per gjetjen e disa celsave vjen ne Saranda Web. Celsat qe shikoni jane gjetur ne date 9 qershor ne Bulevard. Kushdo qe ka...