Saranda

Home Saranda
Saranda - Gjithçka nga Saranda - Saranda Web - Saranda Info, Saranda Guide, Saranda Property, Saranda Beach, Saranda resort, Saranda Hotel, Saranda Life, Saranda Live

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Sarandë, kërkohet shtëpi me qera vjetore

Sarandë, kërkohet shtëpi me qera vjetore. Shtëpia të jetë e mobiluar, 1+1 ose 2+1 dhe në zonën e lagjes 2, 3 ose 4 Të...

Sarandë: Shitet Benz Mercedes vjano 2006

Sarandë: Shitet Benz Mercedes vjano 2006. Automjeti ka bërë 261000 km Kontakt 0693473920  

Restaurant Gostivari kerkon te punesoj staf per sezonin veror

Restaurant Gostivari kerkon te punesoje personal per sezonin e ri turistik: - Picier - Ndihmes kuzhinier/e - Pjatalarese - Pastruese Pagesa te kenaqshme Sigurime shoqerore Te interesuarit te paraqiten prane Restontarant...

Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës

Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës. Finikas Lines ka publikuar oret e reja për sezonit të vjeshtës që kanë filluar...

Ka humbur targa AA 884 HB

Nje qytetar njofton se diten e djeshme ka humbur targen AA 884 HB te automjetit te tij. Lutet kushdo qe mund ta kete gjetur te kontaktoje