Saranda

Home Saranda
Saranda - Gjithçka nga Saranda - Saranda Web - Saranda Info, Saranda Guide, Saranda Property, Saranda Beach, Saranda resort, Saranda Hotel, Saranda Life, Saranda Live

No posts to display

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Njoftim punesimi ne Double A Beach Bar

Double A Beach Bar në Kanalin e Cukës kërkon të punësojë kamariere Të interesuarat të kontaktojnë në 069 52 56 833 , instagram.com/doublea_coffee ose të...

Gjendet nje leje qarkullimi e humbur, kerkohet personi

Eshte gjetur diten e sotme ne Sarande kjo leje qarkullimi. Personi qe e ka humbur eshte i lutur te kontaktoje ne Saranda Web    

Apartamente Pushimi

Apartamente Pushimi Apartamente pushimi 2 + 1 dhe 1 + 1 ne Sarandë. Apartamenti 2 +1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe...

Shoqata e operatorëve turistik në Sarandë takim për masat që duhet të merren

Shoqata e operatoreve turistike ka thirrur ditën e enjte 29 Mars nje takim me pjesmarrjen e te gjithe operatoreve turistike në Sarandë dhe Ksamil. Teme...

Kërkohet apartament me qera vjetore në Sarandë

 Kërkohet apartament me qera vjetore në Sarandë. Familje me vendqëndrim të përhershëm në Sarandë kërkon apartament 1+1 ose 2+1 për me qera vjetore. Të interesuarit të...