Saranda

Home Saranda
Saranda - Gjithçka nga Saranda - Saranda Web - Saranda Info, Saranda Guide, Saranda Property, Saranda Beach, Saranda resort, Saranda Hotel, Saranda Life, Saranda Live

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Shitet 5160 m2 toke ne aksin Sarande – Kardhiq

Shitet 5160 m2 toke ne aksin Sarande - Kardhiq, rreth 600 meter nga kryqezimi Sarande - Delvine -Kardhiq. Cmimi i shitjes 15 euro/m2 i padiskutueshem. Vendndodhja...

Kërkohet apartament me qera, 1+1 ose 2+1 i pamobiluar

NJOFTIM Kërkohet apartament me qera, 1+1 ose 2+1 i pamobiluar, mundësisht të jetë në zonën e qendrës së Sarandës. Të interesuarit të lënë kontakt në...

Sarandë: Shitet Benz Mercedes vjano 2006

Sarandë: Shitet Benz Mercedes vjano 2006. Automjeti ka bërë 261000 km Kontakt 0693473920  

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro Shumë pak kohë i përdorur Dimesionet jane 220 cm dhe 160 cm Çmimi 300 euro Kontakt...

OFERTË PUNËSIMI në një agjensi turistike në Sarandë

OFERTË PUNËSIMI në një agjensi turistike në Sarandë. Agjensi prestigjoze ne Sarande kerkon të punesojë një agjent(e) -Kusht themelor është të ketë komunikim të mirë në...