Saranda

Home Saranda
Saranda - Gjithçka nga Saranda - Saranda Web - Saranda Info, Saranda Guide, Saranda Property, Saranda Beach, Saranda resort, Saranda Hotel, Saranda Life, Saranda Live

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Ka humbur nje cante me dokumenta, shperblim per personin qe e dorezon

Diten e sotme ne Sarande nje person njofton se ka humbur nje cante me disa dokumenta. Canta eshte e markes Armani dhe ngjyre kafe. Ne cante...

Njoftim punesimi per disa pozicione ne Vila Duraku

Vila Duraku ne Sarande kerkon te punesoje disa punonjes per pozicionet: - Recepsionist/e - Kamarier/e - Banakier/e Te interesuarit luten te kontaktojne ne 0674983244 & 0692042156 ose te...

Gjenden 41 çelsa, kërkohet personi që i ka humbur

41 celsa është gjetur ditën e sotme në Sarandë. Celsat, që kanë qenë brenda një cante janë gjetur pranë pikës së OSHEE. Personi që i ka...

Kane humbur celsat e nje automjeti Renault Clio

Diten e enjte ne Sarande kane humbur celsat e nje automjeti Renault Clio. Personi qe mund t`i kete gjetur eshte i lutur te kontaktoje ne...

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë. Shtëpia duhet të jetë 1+1 mundësisht në lagjen Kodër. Shtëpia duhet të jetë e mobiluar. Të interesuarit të...