Saranda Web

Home Saranda Web
Saranda - Gjithçka nga Saranda - Saranda Web - Saranda Info, Saranda Guide, Saranda Property, Saranda Beach, Saranda resort, Saranda Hotel, Saranda Life, Saranda Live

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë. Shtëpia duhet të jetë 1+1 mundësisht në lagjen Kodër. Shtëpia duhet të jetë e mobiluar. Të interesuarit të...

Tjetër portofol i humbur në Sarandë, ja çfarë kishte brenda

Tjetër portofol i humbur në Sarandë, ja çfarë kishte brenda. Një qytetar italian i quajtur Lorenzo Lazzarotto njofton në Saranda Web se ka humbur një...

Apartament per pushime verore

Apartament per pushine verore Sallon dhome gjumi verande banje 2 kondisionere 2 Tv plazma wifi Me gjithe aksesore dhe siguri Kontakt : 0697845969 dhe 00306972869380 whatsapp viber

Oferte punesimi ne Hotel KENT ne Sarande

Hotel KENT ne Sarande kerkon te punesoje nje recepsioniste - Te komunikoje rrjedhshem ne anglisht - Te perdori shume mire kompjuterin - Pagese e kenaqshme Te interesuarat te...

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë. Ja cfarë na shkruan ai: Pershendetje Sot ne dreke gjeta nje portofol me...