Saranda Web

Home Saranda Web
Saranda Web - websaiti Saranda Web, Saranda Web info, Saranda Web Live, Saranda Web lajme, Saranda Web video, Saranda Web. Saranda Web - websaiti Saranda Web, Saranda Web info, Saranda Web Live, Saranda Web lajme, Saranda Web video, SarandaWeb.net - Websaiti i vetem i Saranda Web

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Njoftim punesimi ne Santa Quaranta

Santa Quaranta kerkon te punesoje punonjes ne keto pozicione pune 1- Kuzhinier/e 2- Ndihmes kuzhinier/e 3- Kamarier/e 4- Sanitare Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 067 601 0000  

Ka humbur nje cante me dokumenta, shperblim per personin qe e dorezon

Diten e sotme ne Sarande nje person njofton se ka humbur nje cante me disa dokumenta. Canta eshte e markes Armani dhe ngjyre kafe. Ne cante...

Shitet vile në rrugën Sarande – Delvine

Shitet Vile 2 kate, me sipërfaqe 220 m2 dhe e ndërtuar në një pronë 5.000 m2 Kati 1 -> 2 dhoma + 1 sallon-kuzhinë,...

SHPËRNDAJE !!! Familja kërkon personin në foto

Familja Musaku nga Ardenica njofton se ka humbur kontaktet me djalin Erjon Musaku. Erjoni ka punuar si bari për disa javë në Borsh...

PDIU nesër takime në Konispol, Delvinë dhe Sarandë

 Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitetet ditën e nesërme intesifikon fushatën në zonën e Sarandës, Delvinës dhe Konispolit. Gjatë ditës së nesërme PDIU ka planifikuar...