Vende Pune

Home Vende Pune
Njoftim punesimi ne Sarande. Vende te lira pune ne Sarande. Njoftime per pune ne Sarande dhe Ksamil. Kerkesa per punetore dhe oferta pune, vende pune ne Sarande

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Zhduket nje person ne Sarande, familja apelon per ndihme

Nje person rezulton i zhdukur qe prej mengjesit te djeshem. Personi quhet Bektash Rrapaj, 60 vjec. Ne momentin e largimit nga shtepia kishte veshur pantallona te...
saranda

Kërkohet apartament 2+1 në Sarandë

Kërkohet  apartament 2+1 për blerje në Sarandë. Apartamenti të jetë në pallat të ri me ashensor ose pallat i vjetër në katet e ulta. Të interesuarit...

Sarandë: Njoftim punësimi në market

Njoftim punësimi. Market industrial ne qender te Sarandes kerkon te punesoje nje shitese. Te kete pervoje si dhe njohuri te kompjuterit Te interesuarat te...

Oferte punesimi ne Hotel KENT ne Sarande

Hotel KENT ne Sarande kerkon te punesoje nje recepsioniste - Te komunikoje rrjedhshem ne anglisht - Te perdori shume mire kompjuterin - Pagese e kenaqshme Te interesuarat te...

Humbet qenushin e races Valpino, apelon per ndihme per gjetjen e tij

Nje banor i Sarandes nepermjet nje mesazhi ne Saranda Web ben te ditur se diten e sotme e sotme i ka humbur qenushi i...