Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarande
clear sky
14.2 ° C
14.4 °
14 °
58 %
1.5kmh
0 %
Fri
17 °
Sat
18 °
Sun
18 °
Mon
17 °
Tue
15 °