Lajme

Home Lajme
Lajme nga Saranda Web, Saranda news & info, Lajmet me video live nga Saranda Web. Live tv nga Saranda Web. Lajmi i Fundit nga Saranda vjen ne Saranda Web

No posts to display

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Shoqata e operatorëve turistik në Sarandë takim për masat që duhet të merren

Shoqata e operatoreve turistike ka thirrur ditën e enjte 29 Mars nje takim me pjesmarrjen e te gjithe operatoreve turistike në Sarandë dhe Ksamil. Teme...

Kanë humbur 3 palë çelsa, lutet të dorëzohen

Një njoftim i ardhur në Saranda Web bën të ditur se janë humbur 3 palë çelsa. Çelsat kanë qenë të dy automjeteve dhe të...

Restaurant Gostivari kerkon te punesoj staf per sezonin veror

Restaurant Gostivari kerkon te punesoje personal per sezonin e ri turistik: - Picier - Ndihmes kuzhinier/e - Pjatalarese - Pastruese Pagesa te kenaqshme Sigurime shoqerore Te interesuarit te paraqiten prane Restontarant...

I zhdukur prej 3 muajsh, familja apelon per ndihme

Fotoja që jeni duke parë i përket 25 vjeçarit Algert Sinani, banor i fshatit Kalasë. Prej rreth 3 muaj 25 vjeçari Algert Sinani, djali...

Njoftim punesimi ne Parukeri Fatjona “Golden Beauty”

Parukeri Fatjona "Golden Beauty" Kerkon punonjese me eksperjence ne fushen e parukerise. Te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0695554423 ose te paraqiten në Fatjona "Golden...