Lajme

Home Lajme
Lajme nga Saranda Web, Saranda news & info, Lajmet me video live nga Saranda Web. Live tv nga Saranda Web. Lajmi i Fundit nga Saranda vjen ne Saranda Web

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë. Ja cfarë na shkruan ai: Pershendetje Sot ne dreke gjeta nje portofol me...

Njoftim punesimi ne Santa Quaranta

Santa Quaranta kerkon te punesoje punonjes ne keto pozicione pune 1- Kuzhinier/e 2- Ndihmes kuzhinier/e 3- Kamarier/e 4- Sanitare Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 067 601 0000  

Njoftim punesimi ne Aloha Hotel Restaurant

Njoftim punesimi Aloha Hotel Restaurant ne Sarande kerkon te punesoje punonjes per pozicionet: – Recepsionist/e - Shef Kuzhine - Kuzhinier/e – Kamarier/e - Banakier/e – Sanitare Te interesuarit te kontaktojne ne...

Gjenden disa celsa, kerkohet personi qe i ka humbur

Ne borduren e bulevardit ne Sarande diten e diel jane gjetur nje tufe celesash mes tyre edhe nje celes e pult makinfe. Kujt i kane humbur...

Gjenden 41 çelsa, kërkohet personi që i ka humbur

41 celsa është gjetur ditën e sotme në Sarandë. Celsat, që kanë qenë brenda një cante janë gjetur pranë pikës së OSHEE. Personi që i ka...